DANIŞMANLIK

İBAN global yaklaşımıyla , farklı bakışını ve tecrübe BİRİKİMİNİ Gelİşen Pazarların yenİ dünyasında başarılı sonuçlar elde etmelerİ İçİn müşterİlerİnİn hİzmetİne sunar.

20 yıllık sektörel deneyimi, 25′ i aşkın ülkeden etkin üst düzey profesyonellerin katılımı, güçlü devlet ve özel sektör bağlantılarının senkronize kullanımı ile global tedarik, hedef pazarlama ve satış alanlarında danışmanlık hizmetleri verilir.
Dünya nüfusun ve doğal kaynaklarının büyük bir bölümüne ev sahipliği yapan ve çift haneli rakamlarla büyüyen “Gelişen Pazarlar” gerek yerel gerekse çok uluslu firmalar için mutlak kazanılması gereken bir alandır .
İBAN global yaklaşımıyla , farklı bakışını ve tecrübe birikimini bu yeni dünyada başarılı sonuçlar elde etmeleri için müşterilerinin hizmetine sunar.

 

Devamı

icon1DIŞ TİCARET


folio-07IBAN gerek ürün tedariği gerekse ürünlerinizin satış pazarlaması için uluslararası ve yerel networkünden güç alan etkin bir ticaret partneridir.
Tedarik ; dünyanın birçok bölgesinde işbirliği içinde olduğumuz tedarikçi portföyümüzden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Tedarik kanallarınızı ulusal boyuttan global bir boyuta genişletmeniz için sizin spektlerinize uygun olarak ürün araştırması ve satışı gerçekleştirilir.
Pazarlama & Satış ; Türkiye ve çakın çevresinde ürünlerinizi tecrübemiz , networkümüz ve geniş database kaynaklarımız vasıtası ile hızlı , kazançlı ve güvenilir şekilde satabiliriz. Pazara girişte yerel partneriniz olarak nokta atışı pazarlama faaliyetleri ile arzu edilen satışları gerçekleştirebiliriz.

Devamı

DANIŞMANLIK

Danışmanlık hİzmetlerİmİzden bazıları…

IBAN = Global Yaklaşım + Farklı Bakış + Tecrübe

DIŞ TİCARET

Dış Tİcaret hİzmetlerİmİzden Bazıları…