20 yıllık sektörel deneyimi, 25′ i aşkın ülkeden etkin üst düzey profesyonellerin katılımı, güçlü devlet ve özel sektör bağlantılarının senkronize kullanımı ile global tedarik, hedef pazarlama ve satış alanlarında danışmanlık hizmetleri verilir.
Dünya nüfusun ve doğal kaynaklarının büyük bir bölümüne ev sahipliği yapan ve çift haneli rakamlarla büyüyen “Gelişen Pazarlar” gerek yerel gerekse çok uluslu firmalar için mutlak kazanılması gereken bir alandır. IBAN global yaklaşımıyla, farklı bakışını ve tecrübe birikimini bu yeni dünyada başarılı sonuçlar elde etmeleri için müşterilerinin hizmetine sunar.

Bulunduğumuz coğrafyaya özgü ticari hayatın usul ve esasları gerek Avrupa , gerek Uzakdoğu gerekse dünyanın diğer bölgelerinden belirgin şekilde ayrışır. Bir anlamda tipik bir Türk , Arap , Avrupa sentezinden oluşmuş bölgenin ticari hayatı içerisinde yapacağını işler / yatırımlar / ortaklıklar için güvenilir , tecrübeli yerel bir kuruluştan danışmanlık desteği almanız bölgesel farklılıklardan kaynaklanabilecek hata ihtimalini ve olası riskleri minimize etmenizi sağlayacaktır